هاست لینوکس، خرید هاست ابری، هاست دانلود, میزبانی وب

web-hosting

هاست ابری اروپا

با استفاده از هاست ابری ، تجربه سرویسی بهینه و پایدار را روی سرورهای قدرتمند خواهید داشت و در این سرویس حرفه ای دغدغه ای برای سایت خود نخوادهید داشت.
مشاهده پلن‌ها
web-hosting

هاست لینوکس ایران

ارائه وب‌هاستینگ لینوکس در دیتاسنتر داخلی، استفاده از سیستم‌عامل پایدار لینوکس در کنار امکانات فراوان برنامه‌های تحت PHP/MySQL انتخاب سرویس‌ را برای شما بسیار ساده کرده‌است.
مشاهده پلن‌ها
web-hosting

نمایندگی هاست لینوکس

با استفاده از سیستم نمایندگی هاست، بدون نیاز به دانش فنی می‌توانید خدمات حرفه‌ای در زمینه میزبانی وب ارائه دهید، موفقیت وب‌سایت‌های مشتریان شما با پشتیبانی حرفه‌ای ایران‌ سرویس، تضمین شده خواهد بود.
به زودی
web-hosting

هاست دانلود

بدون استرس از اتمام پهنای‌باند و یا کندی سرعت دانلود می‌توانید فایل‌های سایت خود را در پلن‌های میزبانی دانلود قرار دهید. ترکیب فضای زیاد و پهنای‌باند بالا در سرویس میزبانی دانلود ایران‌ سرویس، استرس اتمام ترافیک و کندی سرعت دانلود را برای همیشه از بین خواهد برد.
سفارش
web-hosting

هاست میزبانی ایمیل

اگر از اسپم شدن ایمیل‌های ارسالی، دریافت اسپم‌های فراوان و یا قطعی متناوب سرویس ایمیل خود خسته شده‌اید، سرویس Email Hosting ایران‌ سرویس گزینه‌ای مناسب برای سازمان و موسسه شما می‌باشد. با سرویس میزبانی ایمیل ایران‌سرور حتی اگر سایت شما از دسترس خارج شده باشد سرویس ایمیل آن قطع نخواهد شد و در دسترس خواهد بود.
به زودی